W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Bank Handlowy po wynikach 3 kwartału 2023r.

Bank Handlowy jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce  i jednym z najstarszych, nieprzerwanie działających, banków w Europie. Został powołany aktem założycielskim z dnia 13 kwietnia 1870 roku czyli przeszło 150 lat temu.

Od 2001 roku jest częścią globalnej instytucji finansowej Citigroup i działa w Polsce pod marką Citi Handlowy.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, oferującym szeroki zakres usług bankowych dla osób fizycznych i prawnych. Bank jest również 100% akcjonariuszem Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A., prowadzącego działalność maklerską w zakresie szerokiego katalogu instrumentów finansowych oraz usług,
skierowanych do osób fizycznych oraz prawnych (w grudniu 2021r. została rozszerzona licencja maklerska).

Szersza analiza Handlowego opublikowana została na łamach Portalu Analiz ( https://portalanaliz.pl/analizy/bank-handlowy-po-szacunkowych-wynikach-2021-roku/ ) oraz wielokrotnie na dedykowanym jej Forum Portalu Analiz (https://portalanaliz.pl/forum/viewtopic.php?p=39620#p39620)

W tym wpisie przedstawiam spojrzenie na spółkę po solidnych wynikach 3 kwartału 2023r.

Niniejsza analiza została w pierwszej kolejności opublikowana dla czytelników na Forum Portalu Analiz https://portalanaliz.pl/forum/viewtopic.php?p=73806#p73806

Dalsza część dla abonentów :

Pełen dostęp do artykułu posiadają abonenci Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla abonentów portalu!

Partnerzy Portalu Analiz: