W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Cennik

Portal Analiz – o projekcie

Portal Analiz rozpoczął działalność we wrześniu 2018 roku. Od momentu startu jego idea się nie zmieniła – tworzymy Społeczność Inwestorów Indywidualnych, pracujemy dla Inwestorów, a nie dla spółek czy reklamodawców. Sami inwestujemy swoje oszczędności na GPW w Warszawie więc mamy jeden ten sam cel, co nasi Czytelnicy: zarabiać na inwestowaniu w akcje i obligacje konkretnych spółek. Gdy Czytelnik zarabia, wie, że warto mieć abonament w Portalu Analiz. Co ważne, nie chodzi tutaj o powielanie czyichś transakcji, ale o świadome inwestowanie na podstawie wiedzy dostarczanej przez autorów i użytkowników PA.

Portal Analiz to… analizy spółek na Portalu, ale także omówienia wyników spółek i dyskusje na forum oraz rozmowy na tematy bieżące na czacie. Analizy na Portalu tworzą założyciele portalu Paweł Malik, Remigiusz Iwan i Przemek Parzyszek (więcej o nas tutaj) oraz osoby współpracujące z nami (Jarosław Gadomski), natomiast dyskusje na forum odbywają się w szerokim gronie inwestorów – nikt nie ma monopolu na wiedzę. A, że Abonentów jest ponad tysiąc (w chwili obecnej ponad 2,2 tysiąca osób posiada abonament w PA), to zakres wiedzy i informacji z rynku jest ogromny.

Portal Analiz – dlaczego warto posiadać abonament?

Warto zainwestować w abonament Portalu Analiz, ponieważ:

 • otrzymujesz ogromną dawkę wiedzy, zarówno w formie artykułów edukacyjnych na PA, jak i dyskusji na wewnętrznym forum oraz czacie,
 • na Portalu i forum znajdziesz wiele analiz fundamentalnych ciekawych spółek, zarówno pod kątem inwestycji w ich akcje jak i obligacje. Analizujemy też IPO,
 • oprócz edukacji i analiz, autorzy PA prowadzą publiczne portfele akcji (Portfel IKE Paweł Malik), a także wraz z Czytelnikami prowadzimy wspólny portfel portalowy, którego wyniki znajdziesz tutaj,
 • na Portalu i forum funkcjonuje również dobrze rozwinięty dział obligacji korporacyjnych (i skarbowych). Jako autor bloga www.rynekobligacji.com mam spore doświadczenie w inwestowaniu w obligacje przedsiębiorstw,
 • na forum dyskutujemy również o rynkach zagranicznych, ETF, surowcach, kryptowalutach. Użytkownicy prowadzą publicznie swoje portfele akcji. W 2022 roku po raz pierwszy spotkaliśmy się też „w realu”.

Co oferuje Portal Analiz?

Wykupując abonament w Portalu Analiz otrzymujesz 12 miesięczny dostęp do:

 • wszystkich analiz przekrojowych publikowanych na Portalu,
 • omówień wyników kwartalnych spółek,
 • analiz związanych z rynkiem obligacji korporacyjnych,
 • forum Akcji, gdzie rozmawiamy o wynikach spółek i ważnych wydarzeniach rynkowych,
 • czata, w ramach którego na bieżąco omawiamy ciekawe wydarzenia na giełdzie

A także:

 • kontakt z autorami analiz – poprzez forum lub mailowo,
 • Możliwość zgłaszania spółek do analizy, a także własnych pomysłów na rozwój Portalu.

Nasza inicjatywa stworzona jest przez Inwestorów dla Inwestorów, odpowiadamy na Twoje i nasze potrzeby, a nie reklamodawców czy sprzedawców.

Abonament w Portalu Analiz – koszt

Nie zależy nam na maksymalizacji zysków. Chcemy, aby każdy Inwestor i ten zasobny i ten początkujący w inwestycjach miał dostęp do wysokiej jakości treści. Stąd cena abonamentu jest niższa od typowej stawki na rynku i w przeliczeniu na miesiąc wynosi niecałe 25 zł.

W chwili obecnej abonament w Portalu Analiz wynosi 299 zł (brutto), rocznie i korzysta z niego ponad 2,3 tysiąca osób. Osoby pozostające z nami na kolejne okresy mogą liczyć na zniżki – obecnie cena odnowienia abonamentu to 199 zł  brutto.

W celu zakupu abonamentu należy się zarejestrować w Portalu, a następnie przejść do Panelu Użytkownika i kliknąć przycisk „wykup abonament”.

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Rejestracja jest darmowa. Warto się zarejestrować nawet, jak nie masz zamiaru zakupić abonamentu. Po rejestracji masz dostęp do wybranych analiz.

Portal Analiz to kompletne analizy ciekawych spółek, koncentracja na wartościowych treściach, brak szumu informacyjnego, możliwość wymiany pomysłów czy idei inwestycyjnych poprzez Forum, a także pełna niezależność, brak reklam, artykułów sponsorowanych itp.

Nie jesteś przekonany do zakupu abonamentu?

Napisz do mnie (remi @ portalanaliz.pl), a podeślę Tobie wybraną analizę do zapoznania się.

Oferujemy 30-dniową gwarancję satysfakcji. Wystarczy, że napiszesz do nas, że produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, a bez dodatkowych pytań zwrócimy Tobie pieniądze.

Nadał niezdecydowany? Dodatkowe pytania? Śmiało pisz do mnie, a chętnie odpowiem.

Dziękujemy za zaufanie.
Paweł, Przemek i Remigiusz

Partnerzy Portalu Analiz: