W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Toya po wynikach 3 kwartału 2023r.

Przedmiotem działalności Grupy Kapitałowej TOYA SA (w dalszej części tekstu będę używał skrótu TOYA) jest projektowanie produktów, zlecanie (głównie dostawcom z Chin) i nadzór jakościowy nad ich produkcją, oraz import i dystrybucja na rynku krajowym i zagranicznym: Europa, Azja, Afryka, Australia. Główna grupa sprzedawanych produktów, to elektronarzędzia i narzędzia ręczne dla profesjonalistów i do domowego użytku. Najbardziej znana w Grupie jest marka YATO , Vorel oraz Flo, Stho, Fala.

Toya była kilkukrotnie analizowana na łamach Portalu Analiz, zarówno w formie tekstowej (np. ostatnia analiza https://portalanaliz.pl/analizy/toya-popyt-slabnie-i-uderza-w-wyniki/ jak i w formie video, w ramach cyklu „Porozmawiajmy o spółkach” https://portalanaliz.pl/wideo/porozmawiajmy-o-spolkach-wideo-toya-i-asseco-see/

Pozytywne tendencje w wynikach Grupy zaczęły być już widoczne w 2 kwartale 2023r., potwierdzone zostały w 3 kwartale 2023r. i nie wykluczone, iż mogą jeszcze przez kilka kolejnych kwartałów, pozytywnie wpływać na wyniki.

Co to są za tendencje i jakie były wyniki, zawarłem w niniejszej analizie.

Pełen dostęp do artykułu posiadają abonenci Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla abonentów portalu!

Partnerzy Portalu Analiz: