W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Polityka prywatności

Administrator Twoich danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest:

Remigiusz Iwan, prowadzący działalność pod firmą Ivopol Remigiusz Iwan, z siedzibą przy ul. Sobieszewskiej 2/133 w Bydgoszczy.

Jestem jednocześnie właścicielem serwisu (strony internetowej) dostępnej pod adresem: www.PortalAnaliz.pl (dalej: portal, strona, witryna).

W razie potrzeby możesz skontaktować się ze mną poprzez ten link.

W przyszłości nie wykluczam przeniesienia Twoich danych osobowych na nowo utworzoną spółkę celową dedykowaną do zarządzania portalem. O takiej sytuacji oczywiście zostaniesz poinformowany z wyprzedzeniem.

 

Dlaczego przetwarzam Twoje dane osobowe?

Przetwarzam Twoje dane osobowe w związku z prowadzeniem serwisu www.PortalAnaliz.pl, do którego pełny dostęp jest możliwy wyłącznie po zalogowaniu. Dodatkowe powody przetwarzania Twoich danych osobowych, to: dostęp do forum, planowana wysyłka mailingów oraz obsługa płatności, czy wystawianie dokumentów sprzedaży.

 

Jakie dane osobowe przetwarzam?

Przetwarzam dane podane przez Ciebie przy rejestracji, czyli tworzenia konta użytkownika. Są to:

 • Imię,
 • Nazwisko,
 • Adres e-mail.

Dodatkowo programy analityczne mogą gromadzić część danych automatycznie. Typowymi takimi danymi są lokalizacja, numer IP urządzenia i podobne. Dane te mogą być wykorzystywane przy analizie zachowań użytkowników w witrynie czy śledzenia ruchu przychodzącego.

Przy obsłudze płatności mogę mieć również dostęp do innych Twoich danych osobowych typu NIP, PESEL, czy adres zamieszkania, jednak ja takich danych nie wymagam.

 

Okres przetwarzania Twoich danych osobowych

Twoje dane osobowe będą przetwarzane tak długo jak będziesz zarejestrowanym użytkownikiem Portalu Analiz. Po usunięciu konta zostaną również usunięte Twoje dane osobowe, o ile nie będzie to kolidować z nadrzędnymi przepisami prawa lub będzie konieczne dla świadczenia Tobie usługi.

 

Profilowanie

Dopuszczam możliwość profilowania, chociaż w chwili obecnej tego nie robię.

 

Miejsce przechowywania danych osobowych

Twoje dane osobowe przechowywane są na serwerach firmy R22 mającej siedzibę w Polsce, działającej pod marką Cyber_folks.

W ramach działalności portalu Twoje imię i adres e-mail mogą być również przechowywane w renomowanej firmie umożliwiającej wysyłkę mailingów.

 

Twoje prawa

Masz następujące prawa:

 • Dostęp do Twoich danych osobowych. Masz dostęp do danych osobowych, a także możesz zwrócić się do mnie z pytaniem, w jakiś sposób Twoje dane osobowe są wykorzystywane,
 • Masz prawo do żądania aktualizacji, usunięcia, przeniesienia Twoich danych osobowych,
 • Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych,
 • Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku niejasności sugeruję jednak najpierw napisać do nas, a na pewno uda się rozwiązać problem.

 

Udostępnianie Twoich danych osobowych

Dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć w szczególności:

 • Właściciel portalu i jednocześnie Administrator Danych Osobowych (czyli ja Remigiusz Iwan),
 • Współautorzy publikujący treści na portalu, w szczególności w związku z możliwym dla Ciebie dostępem do forum,
 • Firma informatyczna wykonująca usługi dla Portalu,
 • Firma hostingowa,
 • Firma obsługująca płatności (Przelewy24),
 • Biuro rachunkowe księgujące dokumenty sprzedaży,
 • Firma dostarczająca narzędzie do wysyłki maili.

Każdorazowo dokładam wszelkich starań, w tym zawieram umowy o poufności, aby Twoje dane osobowe były maksymalnie chronione.

Na potrzeby tej polityki prywatności dopuszczam również, za Twoją zgodą, możliwość przekazania Twoich danych osobowych zewnętrznym firmom w celach przedstawienie Tobie oferty. Jednak nie sądzę, abym w ramach portalu korzystał z takiej opcji.

Twoje dane mogą zostać również udostępnione organom państwowym, o ile będzie to wynikać z przepisów prawa.

 

Kontakt

W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi zapraszam do kontaktu na adres mailowy: remi@portalanaliz.pl

 

Aktualizacja Polityki Prywatności

Jeśli nastąpi konieczność aktualizacji niniejszej polityki prywatności, będziesz mieć zawsze dostęp do aktualnej wersji na stronie internetowej portalu. Zostaniesz również poinformowany mailowo, gdy nastąpią zmiany wymagające Twojej zgody lub na tyle istotne, aby Cię poinformować.

Partnerzy Portalu Analiz: