W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Czarny piątek w Portalu Analiz

Z „okazji” czarnego piątku jako ekipa Portalu Analiz również przygotowaliśmy drobną korzyść dla osób, które rozważają wykupienie u nas abonamentu. Przypominam, cena abonamentu to 123 złote (10 zł miesięcznie). W ramach promocji oferujemy teraz dodatkowy miesiąc abonamentu, a więc dostęp do wszystkich analiz przekrojowych (a było już ich około 50) i analiz po wynikach kwartalnych (dużo więcej), do forum akcji z czatem,to wszystko otrzymujesz na 13 miesięcy, a inwestujesz mniej niż 10 zł miesięcznie.

Obecnie autorów jest nas dwóch, z wieloletnim doświadczeniem na giełdzie, ale przede wszystkim z rozsądnym podejściem do życia i kierujących się pewnymi wartościami. Od stycznia do autorów Portalu Analiz dołączy Przemek z bloga analizyprezesa.pl, a to oznacza jeszcze więcej wartościowych treści. Nie czekaj, dołącz do nas właśnie dziś. Zaufało nam już 385 osób!

Korzyści z dołączenia do Portalu Analiz właśnie dziś:

13 miesięczny dostęp do wszystkich analiz przekrojowych publikowanych na Portalu,
13 miesięczny dostęp do omówień wyników kwartalnych spółek,
13 miesięczny dostęp do Forum Akcji, gdzie rozmawiamy o wynikach spółek i ważnych wydarzeniach rynkowych,
13 miesięczny dostęp do czata, w ramach którego na bieżąco omawiamy ciekawe wydarzenia na giełdzie,
Kontakt z autorami analiz – poprzez forum lub mailowo,
Możliwość zgłaszania spółek do analizy, a także własnych pomysłów na rozwój Portalu.

Nasza inicjatywa stworzona jest przez Inwestorów dla Inwestorów, odpowiadamy na Twoje i nasze potrzeby, a nie reklamodawców czy sprzedawców. Dodam, że nasze analizy pisane są w taki sposób, jak sami chcielibyśmy je czytać, jasnym i prostym językiem, bez dziwnych finansowych pojęć i skrótów.

Nie jesteś przekonana/y? Zarejestruj się w Portalu i sprawdź darmowe analizy. A jeżeli przekona Cię ich jakość, zapraszam serdecznie do wsparcia naszego projektu poprzez zakup abonamentu.

Pełen dostęp do artykułu posiadają abonenci Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla abonentów portalu!

Partnerzy Portalu Analiz: