W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

GHELAMCO – emisja obligacji PPZ1B

Po udanej emisji obligacji PPZ1 o wartości 75 mln zł, w której nastąpiła redukcja zapisów o 44%, Ghelamco proponuje krótką emisję „dogrywkową” – serię PPZ1B.

Wartość obecnej emisji wyniesie do 50 mln zł, a podstawowe warunki emisji (oprocentowanie oparte na WIBOR 6M + 5,0%, termin wykupu 23.10.2027 r.) nie ulegają zmianie – a to dlatego, że obecna emisja zostanie zasymilowana z poprzednią i będą na Catalyst notowane pod wspólnym kodem.

Zapisy, jak poprzednio, przyjmują DM PKO BP, DM Noble Securities oraz DM Michael/Ström. Zapis można złożyć od 1 obligacji, za wyjątkiem DM PKO BP, gdzie należy przygotować około 50 tys. zł.

Emisja potrwa zaledwie 3 dni, od poniedziałku 6 listopada do środy 8 listopada 2023 r. Cena emisyjna jest zmienna i wynosi odpowiednio 97,9 zł, 97,92 zł oraz 97,95 zł. Przydział obligacji nastąpić ma 9 listopada, a dzień emisji 17 listopada.

Jeżeli chcesz poczytać więcej o spółce lub o jej obligacjach notowanych na Catalyst, zachęcam do zapoznania się z wpisem opublikowanym przy poprzedniej emisji obligacji.


Disclaimer: Ghelamco jest Partnerem Portalu Analiz. Powyższy wpis powstał z mojej inicjatywy i nie był konsultowany z emitentem (piszę zawsze jako potencjalny inwestor, a nie sprzedawca), ale Czytelnik powinien mieć świadomość powiązań, które wyżej wymieniłem.

Powyższy wpis nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej, a inwestowanie w obligacje korporacyjne (i inne instrumenty finansowe) wiąże się z ryzykiem utraty części, a nawet całości zainwestowanych środków – warto do inwestycji podchodzić rozważnie.

Dodaj komentarz

Partnerzy Portalu Analiz: