W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Relpol SA po wynikach 3 kwartału 2023r.

Relpol S.A. od 65 lat zajmuje się produkcją komponentów automatyki przemysłowej, w szczególności przekaźników elektromagnetycznych dla różnych gałęzi przemysłu, elektroniki, fotowoltaiki, kolejnictwa, stacji ładowania pojazdów elektrycznych, przekaźników do sterowania i nadzoru a także gniazd wtykowych do przekaźników.

Niniejsze podsumowanie ostatnich wyników finansowych, w pierwszej kolejności opublikowane było dla czytelników na Forum Portalu Analiz w wątku spółki https://portalanaliz.pl/forum/viewtopic.php?p=77675#p77675

Wyniki za 3 kwartały 2023 roku były jednymi z najlepszych 3 kwartałów w historii Grupy (przynajmniej pod kątem przychodów), jednak sam 3 kwartał 2023 nie zachwycił i być może chwilowo (oby) górka wynikowa za spółką.

Na wstępie muszę przyznać, iż raporty spółki dobrze się czyta, spółka jasno komunikuje od czego wyniki zależą (surowce, popyt, itp) i za to z pewnością duży plus.

W 3q23, po dwucyfrowych wzrostach przychodów w 1 półroczu 2023r. nie było już śladu, gdyż spółka odnotowała 8% spadek r/r.

Dalsza część dla abonentów :

Pełen dostęp do artykułu posiadają abonenci Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla abonentów portalu!

Partnerzy Portalu Analiz: