W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Grodno po wynikach 3 kwartału roku obrotowego 2023/2024

Grupa GRODNO (w dalszej części tekstu będą używał skrótu Grodno) jest dostawcą kompleksowych i unikalnych rozwiązań budynkowych, a także czołowym dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych działającym na polskim rynku. Aktywnie rozwija segment odnawialnych źródeł energii pod kątem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i stacji ładowania pojazdów. Głównym celem działalności Grupy jest zapewnienie inwestorowi i instalatorowi kompleksowych i efektywnych energetycznie rozwiązań w zakresie każdego rodzaju instalacji do każdego typu obiektu budowlanego. Grodno świadczy usługi w zakresie audytów oraz projektów oświetleniowych i elektrycznych, wykonywania oraz modernizacji instalacji elektrycznych i energetycznych, programowania automatyki budynkowej, jest też dostawcą złożonych rozwiązań dla przemysłu.
Działalność Grodna obejmuje sześć segmentów:
− dystrybucja materiałów elektroinstalacyjnych,
− OZE (kompleksowe rozwiązania PV, HVAC i HEPAC),
− oświetlenie,
− automatyka budynkowa,
− rozwiązania dla przemysłu,
− kable i przewody.

Działalność Grupy opisana jest we wcześniejszym wpisie https://portalanaliz.pl/analizy/grodno-po-wynikach-1-q-2021r/

Niniejsza analiza została opublikowana wcześniej na Forum Portalu Analiz https://portalanaliz.pl/forum/viewtopic.php?p=78998#p78998

W opublikowanych oficjalnych wynikach za 3 kwartały roku obrotowego 2023/2024, pojawiła się odrobina optymizmu (marża ze sprzedaży towarów i materiałów wzrosła do najwyższych poziomów od 7 kwartałów), dlatego warto się przyjrzeć bardziej szczegółowo wynikom.

Dalsza część dla abonentów:

Pełen dostęp do artykułu posiadają abonenci Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla abonentów portalu!

Partnerzy Portalu Analiz: