W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Spółki które mogą poprawić wyniki – edycja na 2024 r. – cz. 2

Z wytypowanych na początku tego roku 21 spółek, które mogą poprawić zyski w najbliższych 4 kwartałach (począwszy od 4 kwartału 2023 roku do 3 kwartału 2024 roku włącznie), po dwóch analizowanych kwartałach, 17 z nich poprawiło zyski. Największą poprawę zanotowały LPP, Benefit Systems i Rainbow Tours, a spadek zysków odnotowały Toya, Auto Partner, Inter Cars i Asbis.

Od początku roku, średni kurs tych 21 spółek, wzrasta 12,02%, co jest lepszym wynikiem od szerokiego indeksu WIG, który w tym samym okresie rośnie o 6,90%.

Liderem zwyżek są akcje Rainbow Tours (87% wzrost), Benefit Systems (43% wzrost) i NTT (41% wzrost), najgorzej radzą sobie Ten Square Games (15% spadek) oraz Makarony Polskie (11% spadek).

Jakie to 21 wyselekcjonowanych spółek, czy przewiduję dalszej poprawy ich zysków i wzrostu kursów akcji, dowiesz się z niniejszego artykułu.

Drogi czytelniku, jeśli masz pytania odnośnie opublikowanej opracowania i/lub chcesz podyskutować na temat tych spółek to zapraszam na specjalnie otwarty wątek na naszym forum link.

Pełen dostęp do artykułu posiadają abonenci Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla abonentów portalu!

Partnerzy Portalu Analiz: