W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Spółki które mogą poprawić wyniki – edycja na 2023 r. – cz. 2

Z wytypowanych na początku tego roku 13 spółek, które mogą poprawić zyski w najbliższych 4 kwartałach (począwszy od 4 kwartału 2022 do 3 kwartału 2023r. włącznie), po dwóch analizowanych kwartałach, 12 z nich poprawiło zyski. Największą poprawę zanotowały Bank Handlowy, Orange i Ciech, a spadek zysków odnotował tylko IMS.

Od początku roku, średni kurs tych 13 spółek, wzrasta 41,38%, co jest znacznie lepszym wynikiem od szerokiego indeksu WIG, który w tym samym okresie rośnie o 15,38%.

Liderem zwyżek są akcje Benefit Systems (98 % wzrost), Enter Air (96 % wzrost) i Elektrotim (84 % wzrost), najgorszą (choć dodatnią) stopą zwrotu może się „poszczycić” Orange (9 % wzrost).

Jakie to 13 wyselekcjonowanych spółek, czy przewiduję dalszej poprawy ich zysków i wzrostu kursów akcji, dowiesz się z niniejszego artykułu.

Drogi czytelniku, jeśli chcesz wiedzieć jakie to spółki, masz pytania odnośnie opublikowanej opracowania i/lub chcesz podyskutować na temat tych spółek to zapraszam na specjalnie otwarty wątek na naszym forum link.

Pełen dostęp do artykułu posiadają abonenci Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla abonentów portalu!

Partnerzy Portalu Analiz: