W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Spółki które mogą poprawić wyniki – edycja na 2022r. – cz. 2

Z wytypowanych na początku tego roku 28 spółek, które mogą poprawić wyniki w najbliższych 4 kwartałach (począwszy od 4 kwartału 2021 do 3 kwartału 2022r. włącznie), w pierwszym analizowanym kwartale 25 z nich poprawiło zyski. Największą poprawę zanotowały Huuuge, Bumech i Handlowy, a niewielki spadek zysków odnotowały Ailleron, Ten Square Games i ATM Grupa.

Od początku roku, średni kurs tych 28 spółek, notuje 1,65% straty, co jest znacznie lepszym wynikiem od szerokiego indeksu WIG, który w tym samym okresie traci blisko 18%.

Liderem zwyżek są akcje Bumechu (92% wzrost), Wittchena (41%) , najgorszymi stopami zwrotu mogą się „poszczycić” Ten Square Games (54% spadek) i Asbis (42% spadek).

Jakie to 28 wyselekcjonowanych spółek, czy przewiduję dalszej poprawy ich zysków i wzrostu kursów akcji, dowiesz się z niniejszego artykułu.

Drogi czytelniku, jeśli chcesz wiedzieć jakie to spółki, masz pytania odnośnie opublikowanej opracowania i/lub chcesz podyskutować na temat tych spółek to zapraszam na specjalnie otwarty wątek na naszym forum link.

 

Pełen dostęp do artykułu posiadają abonenci Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla abonentów portalu!

Partnerzy Portalu Analiz: