W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Pierwsze spotkanie Społeczności Portalu Analiz za nami!

60 osób wzięło udział w I spotkaniu Społeczności Portalu Analiz – dziękujemy. Poniżej krótka relacja z wydarzenia, które miało miejsce w piątek i sobotę 10-11 czerwca 2022 roku.

Spotkanie Społeczności PA połączyliśmy z Dniem Giełdowym GK Immobile – dzięki temu wielu Abonentów Portalu Analiz mogło po raz pierwszy zetknąć się z Walnym Zgromadzeniem Akcjonariuszy. Na samo WZ zarejestrowało się – uwaga – 93 Akcjonariuszy!

I właśnie WZA GK Immobile było pierwszym punktem piątkowego programu. Zaraz po WZA, zarząd GK Immobile przedstawił jej aktualną sytuację i odpowiadał na pytania Akcjonariuszy. Następnie w ogień pytań zostali wzięci zarządzający spółkami zależnymi, a po tym miała miejsce debata z udziałem Tomka Jaroszka, Rafała Irzyńskiego oraz Pawła Malika.

Relację z pierwszego dnia wraz ze zdjęciami znajdziesz na nowej stronie internetowej GK Immobile: GKI24.pl. Na tej stronie regularnie będą pojawiać się aktualności z życia całej grupy kapitałowej.

Spotkanie zwieńczyła wspólna kolacja i rozmowy kuluarowe, które przeniosły się do hotelu „noclegowego” i skończyły się długo po północy. Tematów było mnóstwo, ale zdecydowanie dominowały giełdowe 🙂 .

Naszym Abonentom nie daliśmy długo pospać i już o 9-tej rano spotkaliśmy się na sali konferencyjnej na wykłady i dyskusje. Na luźny początek Paweł (OBS) i ja przedstawiliśmy historię powstania Portalu Analiz, jego rozwój, aktywnych Użytkowników Portalu oraz wartości którymi się kierujemy.

Następnie Paweł przedstawił aktualny skład swojego portfela IKE oraz omówił kilka interesujących spółek. Ale wcześniej poznaliśmy 10 mądrości giełdowych 🙂 .

Prawdziwa siłą Portalu Analiz są jego Użytkownicy. Zostało to potwierdzone w prezentacjach przez nich przygotowanych, Adam Wolszczak (Netcash – portfel spółek z ukrytą wartością), Marcin Tomczak (Dlaczego warto inwestować na giełdzie w Polsce) oraz Anti – Jarek Gadomski (Szacowanie sprzedaży gier wideo) przekazali ogromną porcję merytorycznej wiedzy. Wszystkie te prezentacje znajdziesz na forum Portalu Analiz. Czasowo nie zdążyliśmy z prezentacją Pawła Malika dotyczącą producentów gier mobilnych, ale i ona już jest nagrana i dostępna dla Abonentów PA na YouTube.

Zaprosiliśmy także ekspertów, Jakub Krawczyk, zarządzający Funduszem Michael / Ström Obligacji Korporacyjnych FIZ poprowadził wykład Zarządzanie portfelem obligacji w praktyce, a Aleksander Pawzun, specjalista SEM, pokazał narzędzia pomagające w ocenianiu spółek e-commerce.

Czego na pewno zabrakło, to czasu na dyskusje już po zakończeniu wykładów 🙂

Z tego miejsca jako organizatorzy wydarzenia bardzo Wam dziękujemy za aktywność i zaangażowanie. Również dziękujemy za to, że dzielicie się swoją wiedzą i w rozmowach i na forum Portalu Analiz – to dzięki Wam ten Portal staje się najlepszym miejscem do analizy fundamentalnej polskich spółek giełdowych.

I jeszcze kilka głosów Uczestników z anonimowej ankiety po wydarzeniu:

[…] Najbardziej podobały mi się wykłady prowadzone przez założycieli i członków portalu, mniej o obligacjach mimo, że mnie to interesuje. Połączenie z GKI było super z oczywistych względów – wieczorny bankiet i sponsorowanie noclegu. Tak naprawdę ponosiliśmy tylko koszty dojazdu. Wasze wykłady były najbardziej wartościowe bo podajecie esencję i praktyczne rady inwestowania. Generalnie spotkanie dzięki połączeniu z GKi było naprawdę na bardzo wysokim poziomie. I oczywiście human factor. Czyli poznanie innych członków portalu.

Wielkie dzięki za organizację spotkania PA. Jeżeli chodzi o mnie i osoby, z którymi udało mi się porozmawiać, to oceny wydarzenia zawierają się w przedziale 10/10 – 11/10 J Socializing – super, hotel – super, panie w recepcji – poinformowane, plakietki gotowe, wszystko wiadomo, nikt nie błądził – czyli też super. Wszystko udało się tak, że na Twoim miejscu drżałbym przed kolejną edycją. Poprawić się chyba nic nie da – poprzeczka wisi naprawdę wysoko!

Poprawić oczywiście zawsze się coś da 🙂 – i uwagi bierzemy do serca, na szczęście sugestie nie przekreślają ogólnej oceny wydarzenia.

Wiemy również, czego oczekujecie na przyszłość, bardzo mnie cieszy, że wolicie wykłady Abonentów Portalu, a nie zarządzających spółkami:

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą obecność i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

I ogromne podziękowania dla Grupy Kapitałowej Immobile za udostępnienie swoich hoteli i salki konferencyjnej, a tak naprawdę organizację eventu. Bez Waszego wkładu nie wiem czy byśmy sami takie wydarzenie zorganizowali 🙂 .

Remigiusz


Dołącz do 1,3 tysiąca Abonentów Portalu Analiz i korzystaj z wiedzy praktyków oraz wymieniaj się doświadczeniami na forum i czacie Portalu.

Na Portalu znajdziesz analizy wyników i perspektyw spółek z GPW, omówienia sytuacji finansowej emitentów obligacji korporacyjnych, ale i dyskusje o spółkach zagranicznych, obligacjach skarbowych i wielu innych tematach.

Zapraszamy!

 

9 komentarzy do “Pierwsze spotkanie Społeczności Portalu Analiz za nami!

Dodaj komentarz

Partnerzy Portalu Analiz: