W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Ogólnopolskie Badanie Inwestorów (OBI) – 2021 rok

Jako autorzy Portalu Analiz, a przede wszystkim inwestorzy indywidualni serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów za 2021 rok, organizowanym przez Stowarzyszenie inwestorów Indywidualnych. Kliknij tutaj, aby wziąć udział w badaniu, a poniżej krótka informacja dotycząca samego badania.

„Stwórz z nami profil polskiego inwestora”

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) zaprasza do wzięcia udziału w 19 edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów (OBI). Jak co roku, inwestorzy odpowiadają na pytania dotyczące tego jak i kiedy inwestują, skąd czerpią informacje oraz jakie są ich potrzeby, opinie czy preferencje przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. To największe tego typu badanie w Polsce, którego celem jest stworzenie profilu inwestora indywidualnego. Wyniki badania są szeroko komentowane przez media branżowe, wykorzystywane w raportach, rankingach i prezentacjach oraz przyczyniają się do poprawy jakości oferty instytucji rynkowych.

Pandemia, zerowe stopy procentowe, drukowanie pieniędzy, ożywienie gospodarcze, wysoka inflacja oraz rekordy na giełdach, z takim otoczeniem wiąże się obecnie inwestowanie. Rynki finansowe wciąż przyciągają uwagę inwestorów, a zainteresowanie inwestowaniem pozostaje wysokie od korona-krachu w marcu 2020 roku. Już poprzednia edycja badania wskazała na istotne „odmłodzenie” przeciętnego inwestora.

W poprzednich edycjach brało udział blisko 4000 respondentów. Wszystkie zebrane dane przedstawiane są zbiorczo, a więc każdy wypełniając ankietę pozostaje anonimowy. Wypełnienie ankiety zajmie maksymalnie 10 minut. Możesz nie tylko przyczynić się do opracowania profilu inwestora, ale także wygrać książkę o tematyce giełdowej.

Ankieta dostępna jest na stronie: www.sii.org.pl/obi. Wyniki Ogólnopolskiego Badania Inwestorów 2021 zostaną zaprezentowane na konferencji prasowej w listopadzie 2021.

Dodaj komentarz

Partnerzy Portalu Analiz: