W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Podsumowanie i subiektywna ocena wyników i konferencji wynikowej ASBIS po 1 kwartale 2024 roku

Asbis to grupa kapitałowa z główną siedzibą na Cyprze, zajmujaca się dystrybucją sprzętu elektronicznego: komponentów komputerowych oraz produktów gotowych marek klasy A, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, serwery i urządzenia sieciowe dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla sprzedawców detalicznych. Spółka jest dystrybutorem takich marek jak m.in. Apple, Intel, Advanced Micro Devices („AMD”), Seagate, Western Digital, Samsung, Microsoft, Toshiba, Dell, Acer, Lenovo czy Hitachi, ponadto sprzedaje także pod markami własnymi. Grupa działa przede wszystkim w krajach byłego ZSSR, Europie Środkowo-Wschodniej i na Bliskim Wschodzie.
Kilka dni temu Asbis opublikował wyniki za 1 kwartał 2024 roku.

Poniżej analiza Mikołaja Wyspiańskiego („Elendix”), w której znajdziesz subiektywne podsumowanie wyników spółki osiągniętych w I kwartale 2024 roku oraz omówienie prognozy wyników na 2024 rok przedstawionej przez spółkę oraz kluczowych informacji z konferencji wynikowej.

Analiza w formacie pdf dostępna dla Abonentów Portalu Analiz.

Pełen dostęp do artykułu posiadają abonenci Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla abonentów portalu!

Partnerzy Portalu Analiz: