W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Instal Kraków SA po wynikach 2022 roku

Grupa Kapitałowa Instal Kraków to polska firma, skupiająca swoją działalność w szeroko pojętej branży budowlanej. Koncentruje się w obszarze usług budowlano-montażowych (w tym sprzedaż usług budowlano-montażowych na rynku niemieckim), działalności deweloperskiej, najmie i dzierżawie posiadanych nieruchomości, produkcji  systemów  klimatyzacyjnych oraz produkcji przemysłowej. Dodatkowo, spółka świadczy usługi badań i egzaminów kwalifikacyjnych z zakresu spawalnictwa.

Pomimo negatywnego wpływu wojny na Ukrainie na biznes spółki (wzrost kosztów materiałów w segmencie budowlano-montażowym oraz wstrzymanie się potencjalnych klientów z decyzjami o kupnie nowego mieszkania, co miało wpływ na segment deweloperski) , to udało jej się wybronić wynikami, które na poziomie zysków były porównywalne do lat poprzednich.

Jakie były wyniki w 2022 roku i jakie ma przed sobą GK Instal Kraków perspektywy, zawarłem w niniejszej analizie, do przeczytania której zachęcam.

Pełen dostęp do artykułu posiadają abonenci Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla abonentów portalu!

Partnerzy Portalu Analiz: