W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Benefit Systems SA – wyniki 2023 roku

Benefit Systems SA jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie między innymi: Sportu i Rekreacji (karta MultiSport, FitProfit, sieci fitness), oraz kultury i rozrywki (Program Kinowy, MultiTeatr, MultiMuzeum). Grupa posiada także unikalne produkty w postaci Kafeterii, które pozwalają pracownikowi na dowolny wybór świadczenia pozapłacowego w ramach listy zaakceptowanej przez Pracodawcę.
Flagowym produktem Grupy jest Program MultiSport, który zapewnia dostęp do ponad 4 700 obiektów sportowych w blisko 700 miastach Polski. Program ten jest jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce, który umożliwia prowadzenie aktywnego, a tym samym zdrowego trybu życia. Ponadto, Grupa zapewnia także dostęp do oferty w formule on-line, m.in. poprzez platformę treningową Yes2Move oraz dodatkowe usługi dla użytkowników aktywnych kart sportowych. Rozwój flagowego produktu jest konsekwentnie wspierany przez inwestycje w rynek fitness, zapewniając w ten sposób odpowiednią infrastrukturę dla posiadaczy kart MultiSport. Dzięki inwestycjom w kluby fitness Grupa Benefit Systems gwarantuje użytkownikom kart sportowych możliwość korzystania z nowoczesnych, dobrze wyposażonych klubów, które oferują szeroką gamę profesjonalnych usług.

Działalność Grupy Benefit Systems SA została opisana we wcześniejszej analizie https://portalanaliz.pl/analizy/benefit-systems-analiza-spolki-po-wynikach-3-kwartalu-2022r/ oraz analizie video z cyklu „Porozmawiajmy o spółkach” https://portalanaliz.pl/wideo/porozmawiajmy-o-spolkach-wideo-benefit-i-ailleron/

W tym wpisie przedstawiam spojrzenie na spółkę po bardzo dobrych wynikach 4 kwartału 2023r oraz całego 2023 roku. .

Niniejsza analiza została w pierwszej kolejności opublikowana dla czytelników na Forum Portalu Analiz https://portalanaliz.pl/forum/viewtopic.php?p=80752#p80752

Dalsza część dla abonentów :

Pełen dostęp do artykułu posiadają abonenci Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla abonentów portalu!

Partnerzy Portalu Analiz: