W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Benefit Systems – analiza spółki po wynikach 3 kwartału 2022r.

Benefit Systems SA to dostawca rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie między innymi: Sportu i Rekreacji (karta MultiSport, FitProfit, sieci fitness), oraz kultury i rozrywki (Program Kinowy, MultiTeatr, MultiMuzeum). Grupa posiada także unikalne produkty w postaci Kafeterii, które pozwalają pracownikowi na dowolny wybór świadczenia pozapłacowego w ramach listy zaakceptowanej przez Pracodawcę.

Pandemia Covid, negatywnie wpłynęła na spółkę, ponad 50% spadła liczba aktywnych kart sportowych, spółka raportowała straty przez 2 lata z rzędu. Wygaszanie pandemii oraz zniesienie restrykcji covidowych sprawiły, iż spółka dynamicznie zaczęła odbudowywać wyniki oraz zwiększać liczbę aktywnych kart MultiSport.

Perspektywy Grupy Benefit Systems na najbliższe kwartały są optymistyczne, oczekiwana jest istotna poprawa wyników.

Zapraszam do zapoznania się z analizą spółki, w której przeanalizowałem wyniki spółki oraz przedstawiłem własne szacunki przychodów zysków za 4 kwartał 2022r. i 2023 rok.

Pełen dostęp do artykułu posiadają osoby zarejestrowane w Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla zalogowanych użytkowników!

Partnerzy Portalu Analiz: