W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Analiza Pyramid Games

Pyramid Games to młoda, założona w 2017 roku, spółka zajmująca się produkcją gier na PC oraz konsole, a docelowo również urządzenia mobilne. Spółka jest młoda, ale jej początki sięgają roku 2010, gdzie w ramach koła naukowego informatyków KUL w Lublinie grupa pasjonatów, obecnych członków Pyramid, tworzyła gry.

W tym zakresie decydujące będą planowane do wydania w pierwszej części 2021 roku dwie gry własne: Dinosaur Fossil Hunter oraz Occupy Mars: The Game. Prawdopodobnie pomiędzy nimi zostanie wydana gra na zlecenie: Castle Flipper, w której Pyramid ma zapewniony udział w przychodach. 10 listopada 2020 r. Pyramid Games podał, że liczba graczy oczekujących na zakup gier spółki w sklepie Steam (dotyczy gier „własnych”, a nie na zlecenie, w których spółka też ma udział w przychodach) przekroczyła 350 tys., w tym 153 tys. osób czeka na Occupy Mars, a 70 tys. na Dinosaura. Przy takich liczbach, o ile gry nie zawiodą, Dinosaur powinien dostarczyć spółce bezpieczeństwo finansowe, a Occupy Mars powinien wnieść ją na wyższy poziom i umożliwić spokojną pracę nad kolejnymi tytułami / rozwojem dotychczasowych.

Zapraszam do zapoznania się z analizą Pyramid Games oraz do dyskusji o spółce na forum Portalu Analiz.

Pełen dostęp do artykułu posiadają abonenci Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla abonentów portalu!

Partnerzy Portalu Analiz: