W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Trzecie Spotkanie Społeczności Portalu Analiz (SPA) za nami!

Ponad 100 osób zawitało 21-22 czerwca do Bydgoszczy na WZA GK IMMOBILE oraz III Spotkanie Społeczności Portalu Analiz w Bydgoszczy – dziękujemy!

Pierwszy dzień wydarzenia rozpoczął się od WZA GK IMMOBILE, po którym nastąpiła seria trudnych pytań do zarządu grupy, pytania dotyczyły głównie segmentu modowego, ale również planowanego rozwoju w segmencie hotelarskim.

Po Q&A z zarządem miały miejsce targi spółek – czyli rozmowy z zarządami oraz kluczowymi osobami ze spółek oraz segmentów grupy, w tym z PJP MAKRUM oraz ATREM. Kolejnym wydarzeniem była kolacja giełdowa, po której wszyscy wspólnie zasiedliśmy do kibicowania Polakom w meczu z Austrią. Po meczu przenieśliśmy się do hotelu na mecz Francja – Holandia oraz kuluarowe rozmowy, które trwały do późnych godzin nocnych.

Tradycyjnie nie pozwalamy na długi sen i już od 9-tej (a niektórzy nawet wcześniej) zgromadziliśmy się na sobotnie wykłady. W tym roku dzień podzieliliśmy na 2 części, do lunchu więcej było teorii, popołudniu natomiast dominowały prezentacje i dyskusje o spółkach.

W pierwszej części dnia Paweł Malik przedstawił prezentację „Droga inwestora”, Tomek Publicewicz „FIT: fundamenty i technika/taktyka”, Adam Wolszczak zaprosił nas do Bull(shit)ish Bingo: planowanie przez zabawę, a Konrad Ogrodowicz przedstawił swoje Indywidualne podejście do inwestowania. W pierwszej części dnia miała miejsce również prezentacja spółki KRUK, poprowadzona przez Bartosza Jurusza z relacji inwestorskich spółki. Każdej prezentacji towarzyszyły rozmowy kuluarowe z autorem, każda z nich jest również dostępna na forum Portalu Analiz.

Druga część dnie zaczęła się od POS na żywo – alfabet. Tomek i Paweł prezentowali interesujące spółki na każdą literę alfabetu i doszli do litery „L”, a POS z kolejnymi literkami został już nagrany „na żywo, ale w studio” :). Obydwa materiały dostępne są dla Abonentów na kanale YouTube Portalu Analiz.

Następnie Adam Wolszczak zaktualizował informacje o swoim portfelu Netcash, a także przedstawił ideę portfela Spółek dywidendowych. Po nim Mateusz Browarek zaprezentował kilka ciekawych spółek zagranicznych, a Przemek (Prezes) zaktualizował informacje o Spółkach, które mogą poprawić wyniki. Ostatnim punktem programu była aktualizacja wyników portfela FIPA, a także omówienie sytuacji spółek w nim się znajdujących oraz rozmowa o spółkach zaproponowanych przez uczestników. Wydarzenie zakończyliśmy o godzinie 17-tej, z 5 minutowym poślizgiem wobec harmonogramu 🙂

Prezentacje z wydarzenia zostały udostępnione na odpowiednich wątkach forum Portalu Analiz.

Wykłady, rozmowy kuluarowe, rozmowy z zarządami spółek, wspólna integracja – wszystko to pozwala poprawić swój warsztat inwestycyjny, jednocześnie fajnie spędzając czas w otoczeniu pasjonatów inwestowania.

Z tego miejsca jako organizatorzy wydarzenia bardzo Wam dziękujemy za aktywność i zaangażowanie. Również dziękujemy za to, że dzielicie się swoją wiedzą i w rozmowach i na forum Portalu Analiz – to dzięki Wam ten Portal staje się najlepszym miejscem do analizy fundamentalnej polskich spółek giełdowych.

I ogromne podziękowania dla Grupy Kapitałowej Immobile za udostępnienie swojego hotelu, restauracji i salki konferencyjnej, a tak naprawdę organizację eventu. Bez Waszego wkładu nie wiem czy byśmy sami takie wydarzenie zorganizowali 🙂 .

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą obecność i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Dodaj komentarz

Partnerzy Portalu Analiz: