W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Spotkanie Społeczności Portalu Analiz + Dzień Giełdowy z Grupą Kapitałową Immobile

Już za niecały miesiąc, 10-11 czerwca 2022 roku, zapraszamy na spotkanie Społeczności Portalu Analiz. Wydarzenie podzielone będzie na 2 części. Część piątkowa będzie powiązana ze sponsorem wydarzenia, Grupą Kapitałową Immobile, a sobotnia przeznaczona wyłącznie dla Abonentów Portalu Analiz.

I tak, w piątek odbędzie się Dzień Giełdowy z Grupą Kapitałową Immobile:

  • Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy GK Immobile,
  • Sesja pytań do Zarządu GKI,
  • Pytania do praktyków: energetyka, hotelarstwo, retail, deweloping, budownictwo, przemysł – czyli przedstawiciele spółek z GKI,
  • Debata: W JAKI SPOSÓB MOŻEMY ROZWIJAĆ RYNEK KAPITAŁOWY ? W debacie wezmą udział: Tomasz Jaroszek, Rafał Irzyński oraz Paweł Malik z Portalu Analiz.

Zwieńczeniem piątkowego dnia będzie Kolacja Giełdowa z wyjątkowymi gośćmi specjalnymi. To doskonała okazja na wymianę opinii i networking z doświadczonymi przedsiębiorcami, prezesami spółek giełdowych czy praktykami rynku kapitałowego.

Wydarzenie odbędzie się 10 CZERWCA w Hotelu Pod Orłem – lokalnej perle hotelarstwa, mieszczącej się w zabytkowym budynku w centrum Bydgoszczy, przy ul. Gdańskiej 14. Jego historia sięga początków XIX wieku. To jeden z pierwszych hoteli, jakie powstały w Bydgoszczy i architektoniczna ikona miasta.

Sobotnia część wydarzenia, Dzień Portalu Analiz, przeznaczona jest dla Abonentów Portalu Analiz i będzie poświęcona oczywiście inwestowaniu w akcje i obligacje.

Planujemy omówić następujące tematy:

  • Założyciele Portalu Analiz Paweł Malik (OBS) + Remigiusz Iwan – misja Portalu Analiz, jak powstaliśmy i dlaczego działamy w taki, a nie inny sposób,
  • Paweł Malik – aktualny portfel IKE (przypomnienie wyników: link) i nie tylko. Ciekawe spółki na kolejny okres,
  • Czas dla Abonentów PA. Porozmawiamy o portfelu Netcash, kolejny z Abonentów opowie „Dlaczego warto inwestować na GPW i dlaczego ja to robię tylko na GPW i nigdzie się stąd nie wybieram.” . Kilka kolejnych pomysłów w przygotowaniu, zachęcamy również Was do włączenia się w dyskusję, podzielenia się swoją strategią inwestycyjną czy obserwowanymi spółkami na kolejne okresy,
  • Panel o e-commerce – będą przedstawiciele spółek Quiosque, Oponeo/Dadelo. Porozmawiamy o tym, jak się rozwija dziś e-commerce, jakie są trendy, jakimi narzędziami inwestor indywidualny może i powinien się posługiwać w ocenie tego typu spółek,
  • Panel Pawła Malika o gamingu. z udziałem managera spółki giełdowej (jako osoba prywatna i inwestor). Tematy: jakie są narzędzia do analizy spółek gamedev i jak ich używać, ciekawe spółki na kolejne okresy,
  • Remigiusz Iwan: obligacje korporacyjne i skarbowe – sytuacja na rynku. Mam nadzieję zaprosić managera z funduszu inwestycyjnego – omówić spółki z Raportu Rankingowego nowej edycji, poszukać ciekawych obligacji korporacyjnych i skarbowych itp.

Udział jest możliwy w całym wydarzeniu lub w jego części.

Jeżeli chcesz uczestniczyć tylko w sobotniej części, udział dla Abonentów Portalu Analiz jest całkowicie bezpłatny. Zapewniamy również bezpłatny nocleg z piątku na sobotę w nowo otwartym Hotelu Focus (w pokoju dwuosobowym). Niestety miejsc noclegowych już brak – należy je zorganizować we własnym zakresie.

Wystarczy wysłać zgłoszenie do mnie na mail remi @ portalanaliz.pl o treści:

Zgłaszam uczestnictwo w Dniu Portalu Analiz. Proszę o rezerwację noclegu z piątku na sobotę 10/11 czerwca. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem przekazania ich do Hotelu Focus w celu realizacji noclegu.

Sobotnie warsztaty będą miały miejsce od rana właśnie w tym hotelu.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w piątkowym Dniu Giełdowym, który będzie równie ciekawy, a biorąc pod uwagę Kolację Giełdową i networking chyba jeszcze bardziej 🙂 . Udział w piątkowym wydarzeniu jest również bezpłatny, za wyjątkiem Kolacji Giełdowej, która jest bezpłatna dla osób uczestniczących w GKI Immobile (warto się zarejestrować na WZA grupy i skorzystać z tej opcji). Dla pozostałych osób koszt kolacji wynosi 200 zł. O szczegółach, w tym o rejestracji na WZA lub kolację przeczytasz tutaj.

Bardzo mocno liczymy na Wasz udział. Fajnie będzie się zobaczyć po kilku latach kontaktów online. Przygotowaliśmy ciekawe tematy, zaprosiliśmy ekspertów, praktyków, będzie maksymalnie konkretnie. Wreszcie liczny udział w tym wydarzeniu pozwoli nam mieć pewność, że warto organizować kolejne, również i w innych miastach. Jeszcze raz zapraszamy.

Paweł, Przemek i Remigiusz z Portalu Analiz.

Dodaj komentarz

Partnerzy Portalu Analiz: