W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Leksykon spółek GPW

Pomimo tego, iż od uruchomienia projektu jakim jest Portal Analiz, nie minęły jeszcze 3 lata, to w tym czasie, rozwój i dynamika Portalu nastąpiła wręcz expressowo.

Zaczynaliśmy od analiz przekrojowych interesujących spółek, następnie rozszerzyliśmy Portal o wewnętrzny czat i forum, założyliśmy stronę na Facebooku oraz własny kanału na YouTubie. Szczególnie z tym ostatnim wiążemy spore oczekiwania, gdyż poza materiałami szkoleniowymi i analizami spółek, zamieszczamy popularne wśród czytelników webinary ze spółkami.

Jednak, to co chcemy szczególnie podkreślić, najważniejsze zmiany zaszły wśród czytelników (niezmiennie najważniejszego dobra Portalu), którzy z biernych (tylko czytających) czytelników, wraz z upływem czasu, przeobrazili się w aktywnych, wnoszących bezcenną wartość partnerów/współprowadzących Portal. Aktywność tą szczególnie widać po „tętniącym życiem” czacie, po zamieszczanych własnych analizach na ponad 500 wątkach naszego forum, aż po profesjonalne analizy publikowane na głównej stronie Portalu Analiz.

Najlepszym przykładem takiego profesjonalnego i merytorycznego wkładu czytelników jest stworzony przez czytelników Portalu, 442 stronicowy Leksykon Spółek Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem tego projektu było prawidłowe i spójne zdefiniowanie sektorów i przemysłów, w których prowadzą działalność spółki notowanie na parkiecie GPW i bardziej precyzyjne określenie specyfiki oraz skali ich biznesów. Opisy spółek zostały stworzone w oparciu o publiczne informacje zawarte w sprawozdaniach zarządu spółek sporządzonych na koniec roku obrotowego 2019.

Przykładowy opis spółki

Aby pobrać Leksykon, wystarczy bezpłatna rejestracja do Portalu Analiz

Pełen dostęp do artykułu posiadają osoby zarejestrowane w Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla zalogowanych użytkowników!

Partnerzy Portalu Analiz: