W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Dołącz do nas – podsumowanie działań Portalu Analiz

8 września na Portalu Analiz opublikowaliśmy pierwszą analizę spółki (PCC Rokita) i zapowiedzieliśmy regularne cotygodniowe publikowanie analiz kolejnych ciekawych spółek, a także systematyczny rozwój Portalu.

Niebawem miną 3 miesiące od tego momentu. W tym czasie opublikowaliśmy przekrojowe analizy 14 interesujących spółek (co piątek nowa analiza), uruchomiliśmy Forum Akcji, a także czat do wymiany informacji na bieżąco. Na Forum jest już 55 tematów, a zatem dyskutujemy już o około 50 spółkach – między innymi omawiając ich kwartalne wyniki finansowe. Chcemy i będziemy dalej rozwijać Portal, w tym dołączać kolejnych analityków – inwestorów. Chcemy zbudować takie miejsce w sieci, co do którego możesz być pewny, że oferuje wysokiej jakości treści, ale przede wszystkim działa na Twoją rzecz.

Od startu już ponad 700 osób zarejestrowało się w Portalu, a co czwarta z nich (170 osób) wykupiła abonament i korzysta z pełnego dostępu do wszystkich treści. I wygląda na to, że Abonenci korzystający z Portalu są zadowoleni.

Abonenci Portalu wskazują nam kolejne spółki do analiz. W ramach ankiety dotyczącej wyboru kolejnej spółki zadałem krótkie pytanie o ocenę dotychczas opublikowanych analiz (ocena według skali szkolnej). 89 osób odpowiedziało na to pytanie i wystawiło nam „piątkę”. Tak wygląda rozkład odpowiedzi (ocena jak w szkole):

Z każdym tygodniem staramy się ulepszać nasze analizy, wyszukiwać ciekawe spółki i wskazywać czynniki mogące wpływać na wzrost ich wyników, a w konsekwencji kursu akcji. Cieszy nas, że krok po kroku rozwija się Forum Akcji, również nasi Czytelnicy mają swoje uwagi, przemyślenia, czy wieści z branży.

Im będzie nas więcej, tym większa jest szansa, że Portal przekształci się w fajną, prawdziwą społeczność Inwestorów Indywidualnych. Paweł i ja inwestujemy swoje prywatne środki i w akcje i w obligacje już od wielu lat. Każdy z nas od blisko 5 lat prowadzi bloga skierowanego do Inwestorów Indywidualnych. Nie pojawiliśmy się „znikąd” i nie znikniemy za chwilę.

Cena abonamentu to zaledwie 123 zł rocznie (10 miesięcznie). Celowo ustaliliśmy ją na tak niskim poziomie, aby pokazać Wam, że warto zapłacić za dobre treści, a także po to, aby zbudować jak największą społeczność Inwestorów Indywidualnych.

Jeżeli nie rejestrowałeś się jeszcze w Portalu Analiz, zarejestruj się w tym miejscu: https://portalanaliz.pl/rejestracja. A jeżeli jesteś już zarejestrowany, gorąco zachęcamy do zalogowania się do Panelu Użytkownika i wykupienia abonamentu.

Pozdrawiamy

Remigiusz i Paweł

Dodaj komentarz

Partnerzy Portalu Analiz: