W związku ze zmianą silnika portalu, aby zalogować się na konto należy odzyskać hasło. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć instrukcję.

Analiza Aztec International

Aztec International jest największym europejskim kooperantem amerykańskiej firmy Aztec Washer Company i istotnym na rynku europejskim dostawcą szerokiej gamy systemów mocujących do aplikacji dachowych. Portfolio produktowe firmy Aztec zawiera szeroką gamę podkładek uszczelniających, uszczelnień przejść dachowych oraz różnych rodzajów mocowań. Aztec International S.A. specjalizuje się także w wysokiej jakości malowaniu proszkowym w oparciu o własną, specjalnie opracowaną technologię Master Coat.

AI posiada własną produkcję i własne produkty, a także handluje towarami Aztec Washer Company. W 2020 roku grupa przeprowadziła się do nowej siedziby, gdzie ma większe możliwości produkcyjne.

Po przeprowadzce, zwiększeniu mocy produkcyjnych i wprowadzaniu do oferty nowych produktów Aztec International notuje w 2020 roku bardzo dobre przychody i zyski. Co istotne, przyczyny poprawy wyników (moce produkcyjne, nowe produkty) dają nadzieję, że wzrosty przychodów nie są zdarzeniem jednorazowym (za wyjątkiem sprzedaży technologii, o czym było we wcześniejszej części analizy).

Zapraszam do zapoznania się z pełną treścią analizy.

Pełen dostęp do artykułu posiadają abonenci Portalu.
Zaloguj się do Portalu lub zarejestruj się.
(rejestracja jest darmowa)

Komentarze widoczne są dla abonentów portalu!

Partnerzy Portalu Analiz: