Czarny piątek w Portalu Analiz | PortalAnaliz.pl

Czarny piątek w Portalu Analiz

Dodano: 2019-11-28 23:15:59 | Autor: Remigiusz Iwan

Z "okazji" czarnego piątku jako ekipa Portalu Analiz również przygotowaliśmy drobną korzyść dla osób, które rozważają wykupienie u nas abonamentu. Przypominam, cena abonamentu to 123 złote (10 zł miesięcznie). W ramach promocji oferujemy teraz dodatkowy miesiąc abonamentu, a więc dostęp do wszystkich analiz przekrojowych (a było już ich około 50) i analiz po wynikach kwartalnych (dużo więcej), do forum akcji z czatem,to wszystko otrzymujesz na 13 miesięcy, a inwestujesz mniej niż 10 zł miesięcznie.

Obecnie autorów jest nas dwóch, z wieloletnim doświadczeniem na giełdzie, ale przede wszystkim z rozsądnym podejściem do życia i kierujących się pewnymi wartościami. Od stycznia do autorów Portalu Analiz dołączy Przemek z bloga analizyprezesa.pl, a to oznacza jeszcze więcej wartościowych treści. Nie czekaj, dołącz do nas właśnie dziś. Zaufało nam już 385 osób!

Korzyści z dołączenia do Portalu Analiz właśnie dziś:

13 miesięczny dostęp do wszystkich analiz przekrojowych publikowanych na Portalu,
13 miesięczny dostęp do omówień wyników kwartalnych spółek,
13 miesięczny dostęp do Forum Akcji, gdzie rozmawiamy o wynikach spółek i ważnych wydarzeniach rynkowych,
13 miesięczny dostęp do czata, w ramach którego na bieżąco omawiamy ciekawe wydarzenia na giełdzie,
Kontakt z autorami analiz – poprzez forum lub mailowo,
Możliwość zgłaszania spółek do analizy, a także własnych pomysłów na rozwój Portalu.

Nasza inicjatywa stworzona jest przez Inwestorów dla Inwestorów, odpowiadamy na Twoje i nasze potrzeby, a nie reklamodawców czy sprzedawców. Dodam, że nasze analizy pisane są w taki sposób, jak sami chcielibyśmy je czytać, jasnym i prostym językiem, bez dziwnych finansowych pojęć i skrótów.

Nie jesteś przekonana/y? Zarejestruj się w Portalu i sprawdź darmowe analizy. A jeżeli przekona Cię ich jakość, zapraszam serdecznie do wsparcia naszego projektu poprzez zakup abonamentu.

Komentarze do artykułu:
Skomentuj artykuł